preloder

1117E – Alt Ekstremite Jakuzi

Whirlpool 1117E alt ekstremite tedavisi için tasarlanmıştır. Masaj, ayarlanabilir su akışı(çıkışı) ile küvetin duvarına monte edilmiş 4 adet püskürtme başlığı ile gerçekleştirilir. Elektronik kontrol ünitesi jakuzinin kolaylıkla çalıştırılmasına, suyun istenilen seviyeye kadar otomatik olarak doldurulmasına, işlem süresinden sonra cihazın kapatılmasına ve pompa banyosunun hasar görmesine (“kuru çalışma” olarak adlandırılır) karşı korunmasına yardımcı olur. İlaveten, iki dolum seviyesi (yarım / tam banyo) sayesinde su tüketimini sınırlama olanağı bulunmaktadır. Alt ekstremiteler için tedaviler yüksek bir sandalye kullanılarak yapılmaktadır. Farklı kapasitelere sahip 2 model: Sırasıyla , model 1116 için 370 litre, model 1117 için 200 litre. Bu jakuziler isteğe bağlı olarak elektronik panel düzenleyici ile donatılabilir: çalışma süresi, dolum seviyesi (modeller 1116E, 1117E).

Stok Kodu: 1116E Kategoriler: , Etiketler: , , , ,

Açıklama

Whirlpool 1117E alt ekstremite tedavisi için tasarlanmıştır. Masaj, ayarlanabilir su akışı(çıkışı) ile küvetin duvarına monte edilmiş 4 adet püskürtme başlığı ile gerçekleştirilir. Elektronik kontrol ünitesi jakuzinin kolaylıkla çalıştırılmasına, suyun istenilen seviyeye kadar otomatik olarak doldurulmasına, işlem süresinden sonra cihazın kapatılmasına ve pompa banyosunun hasar görmesine (“kuru çalışma” olarak adlandırılır) karşı korunmasına yardımcı olur. İlaveten, iki dolum seviyesi (yarım / tam banyo) sayesinde su tüketimini sınırlama olanağı bulunmaktadır. Alt ekstremiteler için tedaviler yüksek bir sandalye kullanılarak yapılmaktadır.

Özellikler:

  • El duşu,
  • Ayarlanabilir su akışlı püskürtme sistemi (4 başlıklı)
  • Ayarlanabilir bacak yüksekliği
  • İki adet dolum seviyesi (75 ve 135 litre)
  • Dokunmatik kontrol paneli

 

Ekipman 1117E
Ayarlanabilir su akışlı püskürtme sistemi (4 başlıklı) EVET
El duşu EVET
Pasif inci masajı isteğe bağlı
Yarı otomatik tahliye EVET
Elektronik termometreli dolum sistemi EVET
Dokunmatik kontrol paneli EVET
Zamanlayıcı EVET
Pompa “kuru çalışma” koruması EVET
Termostatik kapakçık
Dezenfeksiyon sistemi isteğe bağlı
BETA jakuzi sandalyesi EVET

Teknik Veri

 Kapasite: 135 l  Uzunluk: 1080 mm  Genişlik: 580 mm  Yükseklik: 780 mm

İşlevsellik

Şirketimizde üretilen tüm hidroterapi cihazları ihtiyaçlarınıza göre ayarlanabilir. Bu, standart ve standart dışı sistemlerde yenilenmeyi, püskürtme miktarlarını değiştirmeyi veya tercihlerinize göre bölümlerle birleştirmeyi içerir. Banyoyu ihtiyaçlarınıza göre ayarlamak isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Tüm banyoların şirketi Technomex’in, profesyonel servis hizmeti ve 3 yıllık garantisi vardır.

Aksesuarlar ve Renkler

Technomex tarafından üretilen cihazların renkleri RAL renk paletiyle uyumludur. Ürünleri bir ya da iki renkte sipariş etmek mümkündür (iç kısımlar, dış gövde).Aşağıdaki liste standart renklerin bir listesidir, ürün herhangi bir RAL renginde sipariş edilebilir.

kolorystyka-hydro