preloder

1116T – Alt Ekstremite Jakuzi

Jakuzi 1116T, alt ekstremite tedavisi için tasarlanmıştır. Masaj, ayarlanabilir su akışı(çıkışı) ile küvetin duvarına monte edilmiş 4 adet püskürtme başlığı ile gerçekleştirilir. İlaveten, iki dolum seviyesi (yarım / tam banyo) sayesinde su tüketimini sınırlama olanağı bulunmaktadır. Alt ekstremite tedavileri yüksek bir sandalye kullanılarak yapılmaktadır. Farklı kapasitelere sahip 2 model: Sırasıyla , model 1116 için 370 litre, model 1117 için 200 litre. Bu jakuziler isteğe bağlı olarak elektronik panel düzenleyici ile donatılabilir: çalışma süresi, dolum seviyesi (modeller 1116E, 1117E).

Stok Kodu: 1116E Kategoriler: , Etiketler: , , , ,

Açıklama

Jakuzi 1116T, alt ekstremite tedavisi için tasarlanmıştır. Masaj, ayarlanabilir su akışı(çıkışı) ile küvetin duvarına monte edilmiş 4 adet püskürtme başlığı ile gerçekleştirilir. İlaveten, iki dolum seviyesi (yarım / tam banyo) sayesinde su tüketimini sınırlama olanağı bulunmaktadır. Alt ekstremite tedavileri yüksek bir sandalye kullanılarak yapılmaktadır.

Özellikler:

  • El duşu,
  • Ayarlanabilir su akış/çıkışlı püskürtme sistemi (4 başlıklı)
  • Ayarlanabilir bacak yüksekliği
  • İki adet dolum seviyesi (120 ve 235 litre)

 

Ekipman 1116T
Ayarlanabilir su akış/çıkışlı püskürtme sistemi (4 başlıklı) EVET
El duşu EVET
Pasif inci masajı isteğe bağlı
Yarı otomatik tahliye EVET
Elektronik termometreli dolum sistemi
Dokunmatik kontrol paneli
Zamanlayıcı
Popmpa “kuru çalışma” koruması
Termostatik kapakçık isteğe bağlı
Dezenfeksiyon sistemi isteğe bağlı
BETA jakuzi sandalyesi EVET

 

Teknik Veri:

 Kapasite: 235 l Uzunluk: 1380 mm  Genişlik: 580 mm  Yükseklik: 880 mm

İşlevsellik

Şirketimizde üretilen tüm hidroterapi cihazları ihtiyaçlarınıza göre ayarlanabilir. Bu, standart ve standart dışı sistemlerde yenilenmeyi, püskürtme miktarlarını değiştirmeyi veya tercihlerinize göre bölümlerle birleştirmeyi içerir. Banyoyu ihtiyaçlarınıza göre ayarlamak isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Tüm banyoların şirketi Technomex’in, profesyonel servis hizmeti ve 3 yıllık garantisi vardır.

Aksesuarlar ve Renkler

Technomex tarafından üretilen cihazların renkleri RAL renk paletiyle uyumludur. Ürünleri bir ya da iki renkte sipariş etmek mümkündür (iç kısımlar, dış gövde).Aşağıdaki liste standart renklerin bir listesidir, ürün herhangi bir RAL renginde sipariş edilebilir.

kolorystyka-hydro