preloder

1110T Alt Ekstremite Jakuzi

Whirlpool 1110E ayak, ayak bilekleri ve baldır tedavileri için tasarlanmıştır. Jakuzi masajı duvara monte edilen jetlerle uygulanır. 40 litrelik düşük çalışma kapasiteli bu depo pediatrik tedaviler için mükemmel bir sistem sunar. Küvet isteğe bağlı olarak elektronik panel düzenleyici ile donatılabilir: çalışma süresi, dolum seviyesi. (Model 1110E).

Stok Kodu: 1110T Kategoriler: , Etiketler: , , ,

Açıklama

Whirlpool 1110E ayak, ayak bilekleri ve baldır tedavileri için tasarlanmıştır. Jakuzi masajı duvara monte edilen jetlerle uygulanır. 40 litrelik düşük çalışma kapasiteli bu depo pediatrik tedaviler için mükemmel bir sistem sunar.

Aksesuarlar 1110T:

Aksesuarlar Model T
El duşu +
Kapakçık ayarlı su havalandırma “pasif inci masajı” +
Dolum sistemi manuel
Elektronik termometre isteğe bağlı
Dezenfeksiyon sistemi isteğe bağlı

 

Standart Ekipman:

  • Yükseklik düzenleyici çok amaçlı sandalye – 1adet (nr. cat. 19.220.001)
  • Kristalin – dezenfektan – 1 litre (nr.cat. – 19.903.001)

İşlevsellik

Şirketimizde üretilen tüm hidroterapi cihazları ihtiyaçlarınıza göre ayarlanabilir. Bu, standart ve standart dışı sistemlerde yenilenmeyi, püskürtme miktarlarını değiştirmeyi veya tercihlerinize göre bölümlerle birleştirmeyi içerir. Banyoyu ihtiyaçlarınıza göre ayarlamak isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Tüm banyoların şirketi Technomex’in, profesyonel servis hizmeti ve 3 yıllık garantisi vardır.

Aksesuarlar ve Renkler

Technomex tarafından üretilen cihazların renkleri RAL renk paletiyle uyumludur. Ürünleri bir ya da iki renkte sipariş etmek mümkündür (iç kısımlar, dış gövde).Aşağıdaki liste standart renklerin bir listesidir, ürün herhangi bir RAL renginde sipariş edilebilir.

kolorystyka-hydro