preloder

Hakkımızda

Size biraz Fysiomed’ten bahsedelim.

Fysiomed CS (Çek Cumhuriyeti) şirketinin bilgi birikimi ve yönetim desteğiyle Türkiye’de yeni oluşuma geçmiş bir şirketiz. Yatırımcılarımızla köklü spa ve rehabilitasyon merkezi deneyimlerimizi paylaşıyoruz.

Biz sıradan satıcı firmalardan değiliz. Başarılı rehabilitasyon merkezlerinizde ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri size sunuyoruz.

1400’den fazla ürün ile en geniş ve en kapsamlı ürün yelpazesini sunuyoruz. Herhangi bir ürünü portföyümüze dahil ederken kalite ve güvenilirliğin en önemli faktörler olmasına dikkat ediyoruz. Bu yüzden, ağırlıklı olarak uzun vadeli iş ortaklarımızın ürünleri ile tamamlanan üretimimizi Avrupa Birliği’ndeki üretim ile sunuyoruz.

Kapsamlı himzetlerimiz, yenileme veya mevcut ekipmanın uzatılması durumunda, kurulum, malzeme eğitimi, müşteri hizmetleri ve uzman tavsiyesi olmak üzere herşeyi kapsamaktadır.

Kanıta Dayalı Rehabilitasyon

Hastanın ilk muayenesi

Ekstremite rehabilitasyonu odaklı veya genel yetenek rehabilitasyonu(durağanlık,dayanıklılık) için gerekli cihazı kullanarak,ilk kontrol muayenesi için doğru cihazı seçeriz.

Takip edilen,bireysel terapi

Belirtilen tedaviler süresince,bireysel ihtyiaç odaklı biyolojik geri bildirim cihazları hastanın en iyi sonuca ulaşmasını sağlar.

Tedavi raporu çıktısı

Rehabilitasyondan sonra hasta,tüm eğitimleriyle,iyileştirmeleriyle birlikte ilk muayene testinin ve çıktı testinin genel karşılaştırmasını alır. Kanıtlanabilir,nicel veriler sağlanmaktadır.

Bilgi Birikimimiz

Projenizin tüm basamaklarında yanınızdayız.

Danışmanlık

İlk adımlarımız vizyonunuzu anlamak, geri bildirimlerde bulunmak ve deneyimlerimizle tavsiyelerde bulunup konseptinizi oluşturmanıza yardım etmek olacaktır.

Eleman Alımı

Profesyonel cihazlar ve ekipmanlar profesyonel elemanlarla kullanılmalıdır. Personellerimizin deneyimli ve güvenilir olduklarından emin oluruz.

l

Projelendirme

Projenizin en başından itibaren sizin yanınızdayız. Özel odalarınızın (su terapisi odası) teknik kurulumunda bile size yardım edeceğiz.

Eğitim

Cihazlar ve ekipmanlar çok iyi anlaşılması gereken unsurlardandır. Operasyon ve hizmet eğitimlerini organize ederiz.

Merkez Yönetimi

Hedefimiz Türkiye’de fizik tedavi merkezleri için marka temsilciliği vermektir. Deneyimlerimizi sizin başarılı merkezler kurmanız için kullanacağız.

Tedarik

Müşterilerimizin siparişlerinin doğru yere teslim edildiğinden emin oluruz. Siparişlerinizi hazırlarken de çok özenli çalışırız.

Müşteri Yönetimi

Diğer ülkelerden gelen müşterilerimizin ziyaretleri sırasında havaalanı transferi,konaklama,tedavi gibi tüm genel ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Şirket sunumunu PDF formatında indirin