preloder

Iodinebrom
tuzlu balsam

Ölü Denize kıyasla mineral
miktarını ikiye katla!

İyot-bromür tuz balsamının ağrılı eklemler, tendonlar ve kaslar üzerinde ve kuru, çatlak,nasırlı cilt üzerinde etkili (olumlu) olduğu iyi bilinmektedir.

Tersiyer denizinden çıkan doğal, yoğun mineralize su kullanılarak üretilir – 500-1000 m derinlikten pompalanır ve diğer mineraller ile birlikte kalsiyum, magnezyum, sodyum ve potasyum içeren çok soğuk iyot-bromlu tuzlu sudur. Ayrıca Klorürler, bromürler ve iyodürlerin formlarını da bünyesinde barındırır.

Yüksek derecede konsantre iodinebrom içeren tuzlu su, Tersiyer orojenezi sırasında oluşan değerli, özgün ve doğal olarak terapötik bir mineral deniz suyudur. Bu eşsiz, çok tuzlu su, yoğun mineral konsantrasyonu nedeniyle Ölüdeniz suyuyla karşılaştırılmıştır. Ancak iyot içeriğinin terapötik önemi onu aşmaktadır. Dahası, diğer minerallerin içeriği Ölü Deniz’de bulunan miktarın neredeyse iki katıdır.

Benzersiz tuz balsamımız, kas iskelet bozuklukları, nörolojik ve jinekolojik hastalıkların tedavisinde yardımcı olan yüksek miktarda iodinebrom içermekle birlikte, vasküler sistem üzerinde de olumlu etkilere sahiptir.

İlaveten, genel olarak iodinebrom bağışıklık süreçlerini destekler, genel uygunluk, motor becerileri ve periferik ve merkezi sinir sisteminin işleyişi üzerinde pozitif bir etki yaratır.

 

Kullanım Methodu

Cilt yıkandıktan sonra kullanılması önerilir,tercihen günde 2 kez. Uygulamadan sonra cildi plastik bir kağıtla veya bir bezle kapatınız. Gece kremi olarak kullanıldığında, balsamı makul miktarda emilim gerçekleştirecek şekilde uygulayın. Iodinebrom balneo konsantresi ile birlikte kullanılması önerilir.

Dikkat: Harici kullanım içindir. Göz ile temasından sakının. Çocuklardan uzak tutun. 10-25 ° C derecede,güneş ışığından uzak,kuru bir yerde muhafaza edin.

 

İçindekiler

Petrolatum, SorbitanOleate, Polysorbate 80, Caprylic/Capric Triglyceride, Aqua, Cetearyl A., Sodium Chloride, Calcium Chloride, Magnesium Chloride, Potassium Chloride, Magnesium Bromide, PotassiumIodide, SodiumIodide, Urea, Diazolidinyl Urea, PotassiumSorbate, SodiumBenzoate, Triethanolamine, Citric Acid.